Månedlig arkiv: mars 2009

Flere konserter

Flere konserter

Konserter bekreftet pr. 24.03.09:

FREDAG 24. APRIL – NES KULTURHUS, ÅRNES
LØRDAG 25. APRIL – USF RØKERIET, BERGEN
TIRSDAG 28. APRIL – BRYGGA KULTURSAL, HALDEN
LØRDAG 2. MAI – SAMFUNNET, ÅS
FREDAG 8. MAI – BALEJAZZ, BALESTRAND
LØRDAG 9. MAI – UTEKONSERT SENTRUM, OS
FREDAG 22. MAI – ENERGIMØLLA, KONGSBERG
LØRDAG 23. MAI – BREKKEPARKEN, SKIEN
LØRDAG 30. MAI – UTEKONSERT TORGET, FLORØ

LØRDAG 20. JUNI – RÅDHUSHAGEN, JESSHEIM
FREDAG 26. JUNI – WRIGHTE GAARDEN, LANGESUND
LØRDAG 27. JUNI – ROGAFEST, STAVANGER

TORSDAG 2. JULI – OSLO LIVE
Les mer

Publisert i Nyheter |

Flott aften på Rockefeller!

Flott aften på Rockefeller!

Rockefeller – 27.03.2009

Alle de som hadde anledning til å ta turen til Rockefeller denne kvelden, fikk alt annet enn en ordinær konsertopplevelse.
Nå skal det vel legges til at ingen av konsertene til deLillos uansett kan karakteriseres som spesielt ordinære.

Men – et mer riktig ordvalg i denne settingen, kan være å kalle det en spesiell konsertopplevelse.
Kan vel legge til at alle deLillos-konserter også er spesielle, på hver sin lille interessante måte. Man er på en måte i sin helt egne lille verdensdel når man er på konsert med deLillos. En ny verdensdel, med nye steder å… Les mer

Publisert i Nyheter |

Lars Lillo-Stenberg til Norwegian Wood..

..og han varmer opp for Neil Young!

Neil Young & His Electric Band blir hovedattraksjonen på årets Norwegian Wood, torsdag 11. juni. I tillegg til Neil Young skal også Lars Lillo Stenberg spille på Norwegian Wood, som oppvarming for sitt store idol!

Hva Lars kommer til å spille har han ikke bestemt seg for enda. Dette svarer han når OsloPuls spør om hvordan det blir å spille sammen med Neil Young:

- Det er veldig svært, forteller Stenberg, som har vært Neil Young–inspirert siden han var 8 år. Det har vært et ganske langvarig og intenst forhold. Jeg lærte myeLes mer

Publisert i Nyheter |

Velkommen til en spesiell deLillos konsert uten aldersgrense på Rudolf Steinerskolen i Oslo.

Lars Lillo har selv gått på denne skolen en gang i tiden, i dag er han forelder her og jeg, broren hans, er faktisk lærer her. Torsdag den 12.mars klokken 20.00 fyrer deLillos opp sitt ferske turnérepertoar i skolens spesielle teatersal. Det kan bli veldig stilig! En konsert du helt sikkert vil huskeglemme glemmehuske! Vi kan nok få inn 500 mennesker, kanskje flere, men da må noen stå. Lars og deLillos gjør dette som en gave til skolen.

Skolens foreldreforening skal få inntektene fra konserten! En fantastisk gave! Og det blir helt sikkert en fantastisk konsert, på et spesielt sted.… Les mer

Publisert i Nyheter |